2022 – Programma en versierde fietsoptocht

Hoi allemaal,

Het programma is nog ‘enigszins’ onder voorbehoud (wat dat dan ook precies betekend), wat er wél is, is een fantastisch mooie dag met een kinder vrijmarkt! Én een versier je fiets, een versierde fietsoptocht, een stormbaan, en aquaballen en een onwijs gezellig ‘Street food festival’ voor de Eendracht. Mét een podium, en zang, muziek, en een Mad-Science show! De kinderen fietsen door Hogewey, en ook zal DJ Tuk Tuk voor reuring zorgen in het centrum (rijdende DJ) in de middag.
Dus eigenlijk nog best veel. Onder de vlag van de fusie met Amsterdam vragen we wel jullie begrip en anders ondersteuning, want wij gaan voor een vorstelijk mooie oranje dag!

Voor meer informatie op onze website kijken. Daar staat meer informatie over de kindervrijmarkt, de fietsoptocht, etc.

Flyer uitgedeeld aan scholen (hebben ook een schoolbrief ontvangen).