#eindelijkkanhetweernudehandjesnog

Beste mensen, het Oranjecomité is achter de schermen al maanden druk met de voorbereidingen voor Koningsdag. We zijn onwijs blij dat het eindelijk weer een echt Oranje feestje kan worden!!

Voor de dag zelf hebben we nog de volgende vacatures;

  • toezicht houden op de Kindervrijmarkt, drie shifts voor 2 personen, tussen 0700-0930 / 0930-1200 / 1200-1430. Mocht je beschikbaarheid niet precies in dat timeslot passen laat het weten! Vraag een vriend, vriendin of buur en doe het gezellig samen.
  • Spierballen x4 om te helpen opbouwen in de ochtend tussen 10-12 en afbouwen tussen 18h-19h
  • meehelpen versieren van fietsen op het schoolplein van Weesperrijk, buttons uitdelen aan de deelnemers en/of meefietsen met de Versierde Fietsoptocht 0930-1100
  • ontvangst versierde fietsoptocht bij Verpleeghuis Hogewey gewenste aanwezigheid bij Hogewey ongeveer tussen 0945-1045, buttons uitdelen voor de aansluiters daar.
  • uitdelen liedboekjes op het Grote Plein tussen 1045 en 1115
  • Bemensing Oranjepost in de synagoge (op het plein bij de Blokker) en als aanspreekpunt fungeren voor de EHBOers (2personen bij voorkeur in shifts van 0700-1100 en 1030-1430 – 1400-1800, ook gezellig om met je vriend(in) of buur te doen)
  • Coordinatie verkeersregelaars en catering naar hen rondbrengen inclusief telefonische bereikbaarheid evenementen telefoonnummer shift1 0700-1300 shift2 1230-1800

Tenslotte zouden we het heel leuk vinden om alsnog de Hoge Hakkenrace en het Spijkerbroek hangen te kunnen organiseren ergens in de middag. Hiervoor hebben we het materiaal beschikbaar maar hebben we dan mensen nodig die de inschrijving ter plekke willen aannemen en de tijden wil registreren. Een uurtje van je tijd is daarvoor al genoeg om deze ludieke evenementen door te kunnen laten gaan!!

je kunt mailen om je aan te melden naar info@oranjeverenigingweesp.nl of via: https://www.oranjeverenigingweesp.nl/lid-sponsor-of-vrijwilliger/vrijwilligers/

We hopen op jullie steun en mooi weer!!

vacatures #vrijwilligerswerk #oranjefeestje #eindelijkkanhetweernudehandjesnog