Prijzen… prijzen… nog even…

Ik kan alleen maar zeggen: we zijn er druk mee bezig! Er hebben zoveel mensen gekeken, meegedaan, iets opgestuurd naar 2020@ (een enkeling ietwat na 21:00 op de 27ste zelfs), gemaild, geappt en zelfs gebeld.

Youtube livestream bezoekers.
Playlist moet daar nog bij.

Met bijna 2.500 bezoekers die de livestream hebben bekeken, en 1.500 die de website hebben bezocht, het merendeel daarvan voor het programma overzicht, zijn de statistieken vergelijkbaar met vorig jaar.
Zelfs nu nog wordt er terug gekeken via deze playlist, naar bv. de Oranje pubquiz (en antwoorden), de Weesper Koningsdagquiz, filmpjes van Sophia, Janneke de Groot, Goochelaar David Nathan, Fatsnerran en Juffrouw Em op Koningsdag, de toespraak van de Burgermeester, enz.

Terwijl jullie dat nog even doen, gaan wij aan de slag met het bepalen, berekenen en toewijzen van de prijzen… er zijn er zoveel, misschien halen we er nog wel een aantal bij 😉

In het WeesperNieuws op 6 mei, en natuurlijk op deze website worden de winnaars bekend gemaakt (met foto waar mogelijk). We nemen contact op!

Website stats van de top 3 landen…