Doe jij mee met Koningsdag?

Als onderdeel van ons alternatief programma is het Oranjecomité uitgebreid met Berry van Raay. Hij gaat een fantastische Oranje “sound” maken op Koningsdag, namelijk via ons YouTube © livestream kanaal. Kijk vooral even naar de boodschap van Gerda de Weerdt, onze voorzitter in de video hieronder en lees de oproep. Ook jij kunt meedoen!

Graag willen we veel thuis concerten laten zien van (Weesper) muzikanten die gedwongen thuis zitten.
Deze worden via ons YouTube kanaal op Koningsdag door middel van een live stream uitgezonden.

De opname graag voor de 20 april in de vorm van een .mp4 of smartphone opname sturen naar 2020@oranjeverenigingweesp.nl.

Kijk ook op: https://www.weespernieuws.nl/nieuws/algemeen/168567/veilig-feestvieren-koningsdag-online-; het WeesperNieuws is er voor ons.