Wel Koningsdag vieren, maar dan in je eigen huis en tuin!

Kijken naar wat wél kan (en met respect)…

Onze voorzitter op Goedemorgen Nederland
(klik voor video)

Bovenstaand de kop in het Weespernieuws. Het is zeker: Koningsdag 2020 wordt geen feest zoals afgelopen jaren. Sommigen vinden zelfs dat we het niet zouden moeten vieren, maar saamhorigheid onder één noemer is juist nu belangrijk vinden wij. Met respect voor alle slachtoffers. 

Ook wij worden getroffen, maar juist wanneer Weespers in het nauw zitten, wordt de creativiteit geprikkeld. Een alternatief programma was wat wij allemaal meteen dachten en wat mooi dat de KBOV – de Koninklijke Bond van Oranjeverenigingen – diezelfde visie deelt en hiervoor een ‘brainstormpagina‘ gecreëerd heeft. 

We zijn druk bezig om en alternatief programma op te zetten: vanuit thuis, héél digitaal en enorm Oranje. Houd deze website, het Weespernieuws en onze facebook pagina hiervoor in de gaten.

Binnenkort meer….