Oproep voor de leden: ALV 2019

26 november 2019 om 19h30 vindt de Algemene LedenVergadering (ALV) 2019 van de Oranjevereniging Weesp plaats.

Alle leden zijn van harte welkom en hebben inmiddels, of zullen heel binnenkort de officiële uitnodiging per post ontvangen.

Onder het genot van koffie, thee of iets fris nemen wij verscheidene punten in behandeling, onder andere de afgelopen vergadering, jaarverslag Koningsdag 2019, nieuwe ideeën, de jeugd en een stuk modernisering. Het meest verheugen we ons op de inbreng van nieuwe ideeën voor Koningsdag 2020. We bieden na de vergadering de mogelijkheid om de contributie te pinnen, en geven inzage in de begroting (waar gaat die contributie nu naartoe?). Er is ruimschoots tijd voor vragen.

Alle 140 leden zijn van harte welkom en we hopen jullie in getale te mogen ontvangen bij de Parochie van Levend Water (P.J. Troelstralaan 19, 1381 CR Weesp) te Weesp. Tot dan!

Vice-Voorzitter: Werner Taube-Petrignani