De Oranje ETALAGE wedstrijd…

Aan alle ondernemers van Weesp, natuurlijk willen we u ook dit jaar uitnodigen, als u beschikt over een etalage, om die speciaal voor Koningsdag met een vorstelijk Oranje aan te kleden! Waardig voor ons stadje aan de Vecht en voor onze Koning Willem-Alexander & Koningin Maxima, maar vooral de roem en eer die de trofee met zich meebrengt.

Na een tijdje absentie en met nog maar 19 dagen te gaan staat er een uitdaging voor uw deur! Dit jaar zal een nieuwe deskundige jury alle geregistreerde etalages langs gaan en reikt de Oranjevereniging Weesp de enige echte wisselbeker uit aan die ondernemer die zich KONINKLIJK onderscheidt.

Afgelopen jaar heeft de patisserie en chocolaterie BOOM de wisselbeker mogen houden: hun eervolle vermelding wordt toegevoegd aan het plaatje op de beker.

De naam van uw bedrijf kan er ook bij komen, en de beker is een jaar lang in uw bedrijf!

Schrijf U tijdig in en verwacht een bezoekje!