Oproep voor de leden: ALV 2018

28 november 2018 om 19h30 vindt de Algemene LedenVergadering (ALV) 2018 van de Oranjevereniging Weesp plaats.

Alle leden zijn van harte welkom en hebben inmiddels, of zullen heel binnenkort de officiële uitnodiging per post ontvangen.

Onder het genot van koffie, thee of iets fris nemen wij verscheidene punten in behandeling, onder andere het nieuwe bestuur, jaarverslag Koningsdag 2018, ere-leden en een stuk modernisering. Het meest verheugen we ons op de inbreng van nieuwe ideeën voor Koningsdag 2019. We bieden na de vergadering de mogelijkheid om de contributie te pinnen, en geven inzage in de begroting (waar gaat die contributie nu naartoe?). Er is ruimschoots tijd voor vragen.

Alle 154 leden zijn van harte welkom en we hopen jullie in getale te mogen ontvangen bij de Rabobank te Weesp. Tot dan!

Vice-Voorzitter: Werner Taube-Petrignani