Koningsdag 2018 was een geweldig succes!

Zo, Koningsdag 2018 was een dag waar we allemaal met een grote glimlach aan terug kunnen denken, wat een geweldig en succesvol feest! En natuurlijk zijn er punten die beter kunnen, daar hebben we je hulp echt hard voor nodig! Het is echt zo, vele handen maken licht werk, en ook meer ruimte in het budget opent mogelijkheden. De voorlopige plannen voor 2019 zijn groots, maar daar hebben we extra mensen en extra geld voor nodig, anders redden we het niet en dat zou enorm jammer zijn nadat we allemaal hebben gezien hoe het kan.
succesOranje Comitee met Willem Alexander en Maxima

We hebben een gezellig en enthousiast team wat echt de schouders onder Koningsdag heeft gezet. Willen we meer, neem dan vooral contact op met ons voor wat extra geld (lid worden) of vooral ook extra handjes!
Het voelt écht geweldig om mee te werken aan het leukste feest van Weesp!

Dank jullie wel dat jullie er waren, namens:

Gerda, Maartje, Karin, Jeroen, Bert, Alex & Werner.

P.S. We zijn nu voornamelijk bezig met de digitale afhandeling (foto’s, video’s e.d.), de winnaars etc. Houdt onze Facebook pagina én deze site in de gaten!