Luistert goed naar een bijzonder stukje carillon van Bauke R.

Beiaardkring WeespBauke Reitsma, stadbeiaardier, gaat dit jaar wederom de mooiste beltonen laten horen op het carillon tijdens Koningsdag.

De luisterplek van : I.Woltering is weer open: Ingang aan de Oude Gracht 27, Weesp.

Vindt hieronder het programma:

Bespeling van het carillon van de St. Laurenstoren te Weesp op

27 april – Koningsdag – 2018 van
9.30 – 10.30 uur
door
Bauke Reitsma, stadsbeiaardier

Programma Carillon

Bauke Reitsma (1976) is (stads)beiaardier van Weesp, Almere en Baarn.
Hij trad op tijdens beiaardconcerten in Nederland, België, Frankrijk en Ierland en was gastbeiaardier in het Pazaislio Muziekfestival in Litouwen. Bauke volgde zijn beiaardiersopleiding aan de Nederlandse Beiaardschool in Amersfoort bij Bernard Winsemius, Jacques Maassen, Frans Haagen
en Henk Verhoef. Bauke is ook werkzaam als kerkmusicus (organist en dirigent) en is de vaste organist van de Algemene Begraafplaatsen van de stad Utrecht. Meer over de beiaardier is te vinden op www.baukereitsma.nl