Het Programma voor de Weesper Koningsdag is er!

Zo, late vergaderingen en veel gepuzzel, maar we zijn er:  Weespers en -liefhebbers: een programma om van te snoepen. Misschien heb je al een poster gezien op school; anders binnenkort; die laat zien dat we ons enorm ingezet hebben om voor het hele gezin een geweldig feest te maken. Nieuwe, interessante, wetenswaardige maar vooral leuke activiteiten samen met de vertrouwde vaste programmapunten versieren dit jaar Koningsdag in Weesp. Met behulp van een legioen aan sponsoren en initiatieven wordt 27 april 2018 een Oranje feest, dat je niet wilt missen!

Je kunt via de website van de Oranjevereniging Weesp het programma inzien en downloaden (als .pdf), en op enkele plekken zelfs meer gedetailleerde informatie opdoen. De komende dagen zul je regelmatig nieuws op de site zien om je op de hoogte te houden.

Wij wensen jullie alvast veel Oranje voorpret en in ieder geval tot de 27ste in Weesp.