Koningsdag heeft vrienden nodig!

Een uitgebreider programma op koningsdag 2017 was de wens van velen, onder andere een Kermis. Door veiligheidsmaatregels en andere omstandigheden valt deze dit jaar weg.  Er is nog gekeken of we een kleine kermis kwijt konden op de Herengracht ter hoogte van de katholieke kerk, echter viel dit samen met de werkzaamheden aan de kerk zelf.

Héél jammer, want het stageld was altijd een grote financiële boost voor de koningsdag. De bodem van het potje is echter bereikt waardoor activiteiten waar professionele krachten voor betaald moeten worden.

Wij willen allen een leuk en goed georganiseerde koningsdag. Daarvoor hoef je geen lid te zijn van de Oranjevereniging, dat is voor iedereen! Daarom kun je ook lid worden als ‘Vrienden van Koningsdag Weesp’.

Vul dit formulier in of stuur een email naar: vriendenvan@koningsdaginweesp.nl

Lees het volledige Weespernieuws artikel hier.